Finansowanie

Firma Japan Motors oferuje atrakcyjne warunki finansowania samochodów zakupionych w naszym salonie zarówno w kredycie bankowym jak i poprzez leasing. Wszystkie formalności związane z finansowaniem zakupu samochodów są załatwiane na miejscu w naszym salonie, bez pośredników. Współpracujemy z wieloma Firmami liczącymi się na polskim rynku finansowym.

Japan Motors oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych w momencie zakupu samochodu jak również przy kontynuacji ubezpieczenia w następnych latach. Wszelkie formalności dotyczące ubezpieczenia samochodu załatwiane są bezpośrednio u nas. Współpracujemy z wieloma Firmami liczącymi się na polskim rynku ubezpieczeniowym, co umożliwia nam przedstawienie najszerszej oferty ubezpieczeniowej.

Zróżnicowane programy ubezpieczeń samochodów dostosowane są do Państwa indywidualnych potrzeb. To Państwo decydują na jakich warunkach i w jakim zakresie Państwa samochód ma być objęty ochroną ubezpieczeniową.

Stawki ubezpieczenia pakietowego już od 3%.


Obok standardowego ubezpieczenia w zakresie OC, AC, NNW, możemy zaoferować Państwu szereg dodatkowych korzyści:

  • samochód zastępczy
  • niezmienną sumę ubezpieczenia przez pierwsze 12 miesięcy
  • brak udziału własnego w szkodzie
  • Zieloną Kartę
  • program bezpłatnej całodobowej pomocy drogowej assistance (w razie wypadku, kolizji, awarii samochodu, braku paliwa)

W Japan Motors można ubezpieczyć samochód nie tylko w momencie jego zakupu, ale również w kolejnych latach. Na równie atrakcyjnych warunkach.
Ubezpieczamy samochody wszystkich marek zakupione w sieci autoryzowanych dealerstw w Polsce.

Copyright © 2013 by Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
FaceBook YouTube